Gecontroleerd bedrijfBasic
TIB

TL Interieur BV

2900 Schoten, provincie Antwerpen

Contact

  • Kopstraat 34
    2900 Schoten

Schilder in Schoten

Over TL Interieur BV

TL Interieur BV is een schildersbedrijf uit Schoten, gelegen in de provincie Antwerpen, gespecialiseerd in binnen- en buitenschilderwerk, denk maar aan muren en plafonds schilderen, buitenschrijnwerk schilderen en gevels schilderen. Zowel particulieren, syndici, aannemers als bedrijven kunnen rekenen op een vakkundige aanpak. Of het nu gaat om één kamer, een volledige woning, behangwerk of spuitwerk: TL Interieur BV biedt oplossingen die aansluiten bij de ondergrond, de gewenste afwerking en uw budget. Dankzij jarenlange ervaring in de sector en een grondige kennis van verfsoorten en technieken zorgt TL Interieur BV voor een correcte, betrouwbare en efficiënte dienstverlening van eerste plaatsbezoek en offerte tot nette uitvoering en afwerking. Ben je op zoek naar een schilder die actief is in de buurt zoals Schoten en omstreken, neem dan contact op.

Locatie

Bedrijfsgegevens

Ondernemingsnummer
BE 0717.889.179
Controleer bedrijf
KBO check
Controleer bedrijf
Check inhoudsplicht

Bent u eigenaar van TL Interieur BV? Claim of corrigeer deze pagina.

Diensten & producten van TL Interieur BV

Overige

  • Binnendeuren schilderen
  • Binnenmuren schilderen
  • Binnenschilderwerken
  • Buitenschilderwerken
  • Dakgoot & kroonlijst schilderen
  • Dakkapel schilderen
  • Gevel kaleien
  • Gevel schilderen
  • Plafonds schilderen
  • Ramen schilderen
  • Trap schilderen
  • Tuinhuis schilderen

Werkgebied van TL Interieur BV

TL Interieur BV is actief in de volgende gemeenten:

Schoten, Antwerpen (Merksem), Antwerpen (Deurne), Antwerpen (Borsbeek), Antwerpen (Ekeren), Antwerpen (Borgerhout)

Reviews

Momenteel hebben wij geen reviews ontvangen over TL Interieur BV.

Wat kost schilderwerken in Schoten

De prijs voor een schilderwerken, uitgevoerd door een schilder uit Schoten ligt gemiddeld tussen € 8 en € 38 per m², afhankelijk van het type schilderwerk, de oppervlakte, de staat van de ondergrond en het aantal verflagen. Vraag hier gratis offertes aan en vergelijk de beste installateurs uit Antwerpen.

Ontvang tot 4 gratis schilderwerken offertes

100% vrijblijvend. Schilders uit uw regio nemen binnen 48 uur contact op.

Vraag mijn offertes aan
Gratis offerte aanvragen